Solario Chales Hotell
Solario Chales Hotell Bueno Brandão ligger ungefär 10 minuter med bil från Cachoeiras Sertaozinho och 3 km från Cristo.
Gästerna kan besöka sevärdheter som Igreja Matriz do Bom Jesus, som ligger 4 km från detta hotell. Du hittar Santa Rita Falls ungefär 15 minuter med bil från hotellet.
Boendet erbjuder rum med matplats och sitthörna tillsammans med luftkonditionering samt plattskärms-TV med satellitkanaler och TV med flera kanaler. Dessutom erbjuder Solario Chales Hotell vattenkokare, kylskåp och köksredskap i rummen. Badrummen har ett spabadkar, en separat toalett och en dusch. Dessutom har de hårtorkar och badrockar.
- Lokala sevärdheter
- Cachoeira do Davi I4202 km
- Cachoeiras Sertaozinho3035 km
- Cachoeira Da Boa Vista Dos Barbosas3874 km
- Igreja Matriz do Bom Jesus4115 km
- Santa Rita Falls4181 km
- Praca Mario Batista da Silva3039 km
- Buenaventura Receptivo4632 km
- Prca Virgilio de Melo Franco3911 km
- Flygplatser
- Viracopos180 km
Bekvämligheter på boendet
Beskrivning
- Wi-Fi
Mat och drycker
- Elektrisk vattenkokare
- Köksgeråd
- Matplats utomhus
På rummet
- Rum med Wi-Fi
- Minibar
- Sittgrupp
- Te- och kaffefaciliteter
- Matbord
- LCD-TV
Hotellregler
Vanliga frågor
- 🕗
Vad är det senaste vi kan checka ut på Solario Chales Hotell?
Gäster på Solario Chales Hotell måste checka ut vid 12:00. - 💵
Vad är priset för ett rum på Solario Chales Hotell?
Det genomsnittliga rumspriset på Solario Chales Hotell är 200$. För mer information, kontakta hotellpersonalen. - ❓
Kan jag boka ett rum med arbetsplats på Solario Chales Hotell?
Ja, vissa av rummen på Solario Chales Hotell har arbetsplats.